Winter!

15. dubna 2015 v 17:42 | Lhářka |  Digitální zločiny
Konnichiwa minna! Lhářka se ve velmi dobré náladě hlásí s prvním pořádným článkem.
Jelikož jsem letos skoro celou zimu strávila v nížině, vlastně jsem vůbec žádnou zimu neměla. Teplota pořád těsně nad nulou, pořád jen déšť a všude samé bláto. Nedivte se, že mi zima chyběla. A proč to teď vlastně vytahuji?
Kvůli takové patlaci, kterou jsem nudy (a stesku po zimě) vytvořila asi měsíc zpátky. I když možná sama sobě i vám lžu, když říkám, že je to patlanice. Abych byla upřímná, ten obrázek se mi líbí a docela dost. Konečně se mi podařilo najít styl editace, který mi jakž takž sedí. Úplně původně to mělo být nějaké nepojmenované OC (original charakter) do anime Noragami, které mě po opětovném shlédnutí zase chytlo, ale jak u mě bývá zvykem, zůstalo pouze u toho jediného obrázku, a jelikož to nevypadá, že bych se k němu ještě někdy vrátila, rozhodla jsem se, že bezejmenné OC degraduji na pouhý obrázek z nudy. Chudák holka. To je ale osud. Navíc i jako pouhému obrázku z nudy jí stále chyběl název. Nerada vymýšlým názvy. Nejde mi to. V tomhle ohledu jsem opravdu bolestivě nekreativní tvor. A tak jsem po dlouhém přemýšlení nakonec zakotvila u pouhého "Winter!", nic co by člověka zaujalo, ale co se dá dělat. Lepší už to nebude.
Doufám, že se vám tahle sněhová holčička bude líbit. Mě se totiž líbí. Hodně. (Ach, ta samochvála)Abych předešla všem řečem o tom, jak moc krásně kreslím, musím říct jednu věc - já ten obrázek nekreslila. Ne celý. Za prvé - pozadí není mojí tvorby, našla jsem ho na googlu. A za druhé - já pouze editovala. Předlohou mi byl obrázek tuším Hatsune Miku, na kterém jsem jen změnila účes, oblečení, změnila jsem styl očí, udělala si lineart a recolorizovala jsem ho. Není to žádné velké umění. Opravdu. Ale i tak jsem na sebe docela hrdá. Samochvála ale smrdí a tak bych byla radši, kdybych slyšela od vás, jak se mi dílo povedlo.

Toť pro dnešek vše,
Vaše Lhářka
 


Komentáře

1 Roxie Flamytail Roxie Flamytail | 16. dubna 2015 v 11:49 | Reagovat

Hah! Stýskání po zimě! Kéž by... Věř mi, jakmile zažiješ ranní procházku k autobusu v mínus pětadvaceti a stejnou pozdější procházku od autobusu k baráku v mínus deseti, už se ti v životě po zimě stýskat nebude. Fakt, všude mráz, zima, rampouchy, led, sněhu podobné hnusy... Ble, už aby tu konečně bylo léto.
Ale na druhou stranu tě chápu, zima je docela pěkný období (Když jí není moc.), všichni se kloužou po ledě a sněhu podobných hnusech, jsou Vánoce, a takové ty věci ^w^.
OC do Noragami...? Mwhehehe, miluju OCéčka! Je to taky Regálie? (Čeho a čí, popřípadě?) Podle vzhledu bych jí na Regálii typovala... Potřebuji detaily!
Ale obrázek se mi opravdu líbí (i když to mám pořád rozpixelované kvůli mému pomalému počítači...)! Fakt, obrázek se to hrozně poved! I když to nekreslíš, pořád to nic nemění na tom, že je to nádherný ^w^.

2 Lhářka Lhářka | Web | 18. dubna 2015 v 12:43 | Reagovat

[1]: Dobře, nejspíš tě chápu. Po takovém zážitku bych asi taky zimu nechtěla ani vidět. Však se říká: "Všeho s mírou." I té zimy.
Jakou upřímně, nějaké její promýšlení už jsem vzdala. Takže na takové otázky ti vážně odpovědět nemůžu. Většinu podrobností už jsem dávno zapomněla. Už vím jen to, že měla být regálií boha lží, ale nakonec by se to všechno nějak zvrtlo a stala by se z ní Nora. Jsem tak zlá... Ale nemusíš se bát, o dávku OCček taky rozhodně nebude nouze. Pořád jsem na jejich vymýšlení tak nějak závislá.
Děkuji moc! Taková velká chvála. *červená se*

3 Brook J. Evanger Brook J. Evanger | 18. dubna 2015 v 15:08 | Reagovat

*balí si svoje věci na svoje rádoby kreslení a jde umřít někam do pouště* Tak tohle je super O.O Jak jsem říkala, půjdu si lehnout někam pod šutr a umřu. I když říkáš, že to je "jenom" editace, je to absolutně úžasný! Mě se to teda líbí hodně O.O Nemáš víc těch obrázků? Hrozně se mi to líbí!
Ach jo, škoda, že to OC zůstalo jenom u tohohle obrázku :( Vypadá fakt dobře ^w^

4 Lhářka Lhářka | Web | 19. dubna 2015 v 15:45 | Reagovat

[3]: Tak to se opovaž! Evangerová, tohle zkusíš jednou a já přísahám při řece Styx, že si tě v té poušti najdu a přinutím tě se vrátit zpátky! A to klidně i násilím! Jasné? *nasadí andělský úsměv*
Díky díky dík! Zase tak úžasné to není, tak mě prosím tolik nechvalte! (//∇//) Ne, že by nebylo hezké to poslouchat, ale nechci, aby mi to stouplo do hlavy.
No, už jsem hrozně dlouho nic needitovala, ale možná v počítači nějaké to staré dílko vyhrabu. Po něčem se podívám.
Neboj, přijdou jiná OC a lepší! (-‿◦☀)

5 Yune Albarn Yune Albarn | Web | 3. května 2015 v 14:44 | Reagovat

Vypadá to hrozně hezky^^ Líbí se mi, jak stínuješ oblečení, tohle mi nikdy nejde hraju si s tím hrozně dlouho, aniž by mi to nějak pomohlo. >.< A má moc krásný účes a skvěle udělané oči. :) Moc se mi to líbí^^ Já zimu miluju. Jelikož bydlím, dalo by se říct na horách, sněhu jsem si užila až až, ale taky mi chybí. Mám hrozně ráda, když sněží.

6 Lhářka Lhářka | Web | 9. května 2015 v 13:38 | Reagovat

[5]: Děkuji mnohokrát. Já upřímně netuším, jak se mi povedlo to takhle vystínovat. Asi jsem měla zrovna dobrý den, většinou to končí o dost hůř. Jen ale fakt, že nad tím taky vždycky prosedím celou věčnost. Děkuji ještě jednou, taková chvála. Jsem vážně ráda, že má moje snaha úspěch. Já mám zimu taky ráda, hlavně za oknem. Na zasněženou krajinu je vždycky nejkrásnější pohled.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Writer by Shadowed-Midnight .:I Love Psychos:. Stamp by YinYangLammy Music helps me create OCs... by Riona-la-crevette No Respect by MegSyv I heart Blood stamp by the-emo-detective I Love Anime Stamp by LiMT-Art Books by Sesquipedalianistic Tea Lovers Stamp by Kelsi-sama Nightwish Support Stamp by Seiorai Music Stamp by Taylorinchains Stamp - Mirai Nikki 2 by Suxinn Attack On Titan Stamp: Rivaille/Levi X Hanji by wow1076 Death Parade Stamp by StampillaDiChocolat fullmetal alchemist stamp by tigernightmare Support The Sins Stamp by SweetheartedSadist Deadman Wonderland Logo Stamp by Mathyn Toto(L) by RethseArt


» Veřejně prohlašuji, že universia, v nichž se mé příběhy odehrávají, jsem nevytvořila já. DMWL, SNK i K a všechny ostatní světy patří jejich původním aurotům a já si je pouze, řekněme, půjčuji a nedělám si na ně žádný nárok.
» Na co si však nárok dělám, jsou originální (čili mnou vytvořené) postavy. Ty jsou mým výtvorem od začátku až do konce! Také děj všech příběhů je zcela z mé hlavy, pokud není uvedeno jinak, samozřejmě, tudíž i na něj si nárok dělám. Tím pádem očekávám, že se nic z toho neobjeví bez mého svolení jinde. Děkuji!~
» Ikonky používané v některých článcích - "155 icons bases -GUMI vocaloid" by Dementedscream

TRASH FOR:
» Clarke Griffin x Lexa
» Harper McIntyre x Zoe Monroe
» Bellamy Blake x Raven Reyes
» Amélie Lacroix x Lena Oxton
» Angela Ziegler x Fareeha Amari
» Levi x Hanji Zoe
» Jack O'neill x Samantha Carter
» Sherlock Holmes x Molly Hooper
» Geralt z Rivie x Yennefer z Vengenbergu