Slečna s velkým nožem poprvé!

24. května 2015 v 16:27 | Lhářka |  Pochybné malůvky
Konnichiwa minna! Připravte si šampáňa a slavte - Lhářka se vrátila ze záhrobí! Dobře, v žádném záhrobí jsem nebyla, jen jsem za poslední dva týdny naprosto vyšťavená, líná a posednutá horečkou nekreativity. Nikomu z vás bych to nepřála. Pokaždé, když jsem si řekla, že půjdu a napíšu na blog, jsem jenom hodinu zírala na prázdnou stránku, jejíž jediným obyvatelem byl ten protivný blikající kurzor. Nakonec jsem se na to vždycky vykašlala a šla dělat něco jiného - nejčastěji sjíždět YT, dívat se na cosplay videa z conů a číst naprosto epické glosy. Jo, a v posledních několika dnech jsem nedělala prakticky nic jiného, než že jsem koukala na Agraelovy let's playe na Zaklínače 3. Sice nemám nejmenší šanci, že bych si tu hru kdy zahrála, ale i tak mě to neskutečně baví. Geralt má v polštině naprosto úžasný hlas (´∀`)♡ Prostě jsem se tady na to vybodla. Z BOMH mám napsaných tak půl kapitoly a to už jsem začala plánovat další příběhy a... No, o tom jindy.
Nicméně na svou obranu musím říct, že jsem se tak úplně neflákala! Nějakým záhadným způsobem se mi nedostávalo slov a tak jsem si své myšlenky musela ventilovat jinak - a mou obětí se zase stal papír. Poslední dobou kreslím hodně, nějak mě to začalo bavit, ale většinou jsou to jen takové nezveřejnitelné shity, které si čmárám z nudy ve škole. I mezi těmito ošklivými káčátky se ale čas od času najde nějaké to lábuťátko. A tím je následující výtvor.


A koho jsem to vlastně zprznila tentokrát? Nikoho jiného než naprosto úžasnou, epickou a šílenou Kyoki Chisogi. Ano, tu Kyoki, o které byla zmínka v anotaci BOMH. Nebudu lhát, tu holku miluji! Její charakter, na kterém jsem se neskutečně vyřádila, její chování, styl její mluvy, její styl boje, prostě všechno! Tahle dívčina je prostě perfektní. Dobře, v reálu bych asi nikoho, jako je ona, potkat nechtěla, ale to nechme být. Prostě jako postavu ji miluji. Jako autorka bych sice žádné své postavě neměla nadržovat, nicméně u ní si nemůžu pomoct. Vážně se těším, až začnu psát její kapitolu, protože prostě... ona. Navíc její zbraň, čili ten úchvatný meč-nůž, který drží, jsem si zamilovala taky. Pro velké zbraně jsem měla vždycky slabost. A ehm ano, ona opravdu takhle oblečená chodí běžně.
Každopádně dost už rozplývání, teď k obrázku. Musím říct jednu věc - naživo vypadá mnohem lépe. Tohle je focené přes můj telefon a kvalita je hrozná. Stínování kůže není vůbec vidět, čmouhy od vybarvování jsou mnohem výraznější a ani barvy nevypadají tak, jak by měly. Ani v reálu to žádný super výkon není, čmouhaté je to opravdu jako blázen. Nicméně to nic nemění na faktu, že to považuji za své životní dílo. Celé postavy mi nikdy nešly, proto jsem na sebe neskutečně pyšná. Mořila jsem se s tím strašně dlouho, ale myslím, že výsledek stojí za to. Sice stále ještě musím pracovat na vybarvování, na proporcích i na perspektivě, ale pro začátek to snad ujde. Za každou konstruktivní kritiku budu moc ráda. Jinak pozadí jsem tvořila až na poslední chvíli, aby to nepůsobilo tak prázdně a... ano, je fakt divné. Ale co teď nadělám? Takže co, líbí se vám Kyoki? Na příště plánují kreslit Yasashi, aby chudák nebyla ošizená.


Takže to by bylo všechno, já se teď jdu dívat na Kamigami no Asobi a vytrvale slintat nad dokonalostí všech těch bishíků, kteří tam pobíhají.
Sayōnara, ještěrky a hadi.
 


Komentáře

1 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 30. května 2015 v 17:56 | Reagovat

Kamigami no asobi je super anime! Aj ked zase sa mi nepáči vykreslenie ženskej hrdinky, no ale chlapci to aspoň kompenzujú :D
S neaktivitou to mám občas podobne, hlavne v týchto dnoch, ked prídem zo školy vyčerpaná a ledva sa dám na čítanie príbehov alebo pozeranie filmov :D

Inak krásny obrázok! :O

2 Brook J. Evanger Brook J. Evanger | 31. května 2015 v 13:32 | Reagovat

Bibadó! O.o
Ten pocit s neaktivitou znám... ale u mě to nevyplňuje zírání na YouTube (který mi zoufale chybí T-T), ale škola a kdejaký blbosti O.O
Zaklínače bych si strašně chtěla zahrát TwT Našla jsem si ho na Xboxu, ale mám takový pocit, že z rodičů dva a půl tisíce za hru nevytáhnu >.< (táta se o to taky zajímal, ale při pohledu na cenu šel do kolen XD)
Jó, kreslení do sešitů, to znám :D Já to ještě doplňuju japonskejma znakama, který obkresluju z internetu O.O (ビヨンド=バースデイ, bitches!) Ale ty tvoje bych ráda viděla OwO (stalkerskej smajlík) Kreslíš fakt hezky! ^w^
Na obrázek: *so hardcore face* Dude, teď lituju, že jsem nechala doma pastelky! This drawing - I like it! ANOTHER!
Ne, vážně, fakt hrozně se mi to líbí! O.O Je to free, cool a in (frykulín -.-) a... hardcore O.O Moc se mi líbí layery na sukni, řetízek, a ty vlasy ^^
(Teď jsem to asi nepochopila, ale hlava je otočená k divákovi, že ano? O.o Na tří čtvrtinu a profil mi připodá trochu nedotočené... ale to jsou asi jenom moje očka s kdovíkolika dioptriemi O.o)
Either way, fakt hrozně se mi to líbí!
Mimoťapem, napadlo mě... Uděláme Art Trade? (☞゚∀゚)☞ (někdo se tady dostal do moc hlubokýho opojení kreslením -.-")Máš Deviantart nebo Pixiv, či tumblr? Chci stalkovat tvojí tvorbu ✪ω✪ *jde si radši vzít prášky, které dostala od milého pana Sweetse* Né, vážně! A koukej udělat Team Kyoki, OK? Začíná se mi líbit ^^
Tak já půjdu postnout Arinu (něco pre těba ^^) a... mizím! Kampai!

3 Lhářka Lhářka | Web | 31. května 2015 v 14:12 | Reagovat

[1]: Já proti Yui v podstatě nic nemám (jenom lopatu xD), ale vážně mi hrozně vadí, jak se kolem ní všichni motají - hlavně Takeru, ten je můj. Jsem holt chronická žárlivka.
Jo, vím přesně, jak se cítíš. Já bych poslední dobou nejradši ani nevylézala z postele a celé dny prospala.
Díky mockrát (//∇//)

[2]: První reakce po přečtení tohoto komentáře: *omdlívá nadšením*
Já na školu poslední dobou hrozně kašlu a je to dost jasně vidět, ale jsem prostě moc líná to změnit xD
Mě stačí se na to dívat, protože na hraní jsem naprostý poleno, navíc Xbox nemáme a ta moje kalkulačka, co si nechává tak vznešeně říkat počítač, by to stejně asi neutáhla, takže... já se spokojím se sledováním let's playů.
Já často ve škole nedělám nic jiného - hlavně o fyzice, kdy můj mozek umírá nudou. Ale vidět bys je nechtěla :D jsou to vážně nezveřejnitelné shity.
Z té Thor narážky jsem málem umřela smíchy, nemám tušení proč. Možná ta představa tebe jako Thora? :D *dusí se smíchy*
Díky dík! Další člověk, co zná frykulína? O.O Já měla za to, že tenhle skvost je výsadou jenom naší češtinářky. Ale vážně děkuji mnohokrát (⁄ ⁄•⁄ω⁄•⁄ ⁄)⁄
Jo, tu hlavu jsem moc nevychytala, ale všimla jsem ti toho, až když jsem to měla obtažené, takže... to už bylo na upravování trochu pozdě.
Art Trade? Jasně, proč ne! Pokud se ti to chce riskovat! Jinak mám dA a tumbrl, ale oboje ještě na staré jméno a ani to nepoužívám. Ale možná bych si mohla založit nový. Hm, to mi zní skoro jako plán. Team Kyoki bude, ale až bude i Team Yasashi - přeci ji nemůžu vynechat! To jsem ráda, doufala jsem, že bude mít úspěch.
Arinu? Jó, super! *Pádí na váš blog*
PS: A vážně mockrát děkuji za úžasný komentář! Jsi boží!

4 Roxanne I. Flamytail Roxanne I. Flamytail | 6. června 2015 v 12:47 | Reagovat

*padá na kolena a nastavuje hlavu k obřadní popravě* Jsem podřadný tvor jež si nezaslouží žít! Setni mi hlavu, drahá Lhářko-sama, neboť jsem zklamala důvěru svých přátel a blízkých!
Uch, um, po trošku melodramatickém intru bych se (opět) chtěla omluvit za zpoždění s komentářem. Začal nám zkouškový týden a já ten koment předtím už i tak hodně odkládala, takže se k tomu dostávám až teď T-T Doufám, že se nezlobíš (moc), a že už to taky nepřeháním s tím omlouváním (všichni mi říkaj, že je to hrozně vlezdoprdelkovatý, ale já si nemůžu pomoct...)
Nicméně, zaměříme se na hlavní předmět tohoto komentáře! A to jest, tvůj článek!
Neboj, s tím zásekem si nědělej starosti ^w^ To se tak nějak děje všem, dříve či později to přejde (alespoň mě to přechází o prázdninách, kdy nad klávesnicí trávím tři až čtyři hodiny denně (☉ε ⊙ノ)ノ (*tichý hlásek v pozadí* Měla by ses léčit!)
...protože ty moc dobře víš, že se na BOMH těším víc než na cokoliv jinýho! Fakt, hrozně mě to zajímá!
*prohlíží si obrázek amatérským okem výtvarného kritika* ლ(´◉❥◉`ლ) Bože, asi jsem se právě zamilovala! *schovává své amatérské výtvory* Huš, hajzlíkové!
Opravdu se mi moc líbí ty barvy, většina lidí, co znám, nedokáže ani udělat pořádný stín -.-" Ale podle mě jsi odvedla fakt skvělou práci, Lhářko! Fakt se mi to moc líbí, i když moje slova nebudou mít tak velký dopad jako našeho da Vinciho Evangerové ^^". Hodně se mi líbí to oblečení! ...je to náramek s ostnama? O.o Po tomhle jsem jako prcek hrozně toužila! Taky se mi fakt líbí ty vlasy, to barevný rozvržení je fakt překrásný ^^.
...*mumlá* Já bych taky chtěla udělat ArtTrade, ale jsem velký neumětel, takže Brook nesahám ani po její kostnatá kolena T-T. Slitujete se nad malým nemehem, prosím?
Bude i Yasashi? Jéééé! ♡^▽^♡ Už se moc těším! Už jsi jí vymyslela Část Hříchu? *ukazuje si na oči a pak na Lhářku* Protože pokud to nebude něco naprosto epického, Roxík bude smutná!
Takže je jasné, že tě budu sledovat, Lhářko! A už bych tu měla přestat oxidovat a zavrtat se do díry chemie a fyziky. Opě opakuji, je to nádherný!
PS: Ten nůž je boží OwO

5 elyrose elyrose | Web | 14. června 2015 v 15:12 | Reagovat

Zaklínač má vážne super videjká priateľ ma nimi spamuje :D už mi stihol vysvetliť dej, bola som trošku naštvaná neviem či niečo o deji vieš ale on najprv bol s jednou ženou Yennefer a počas hier ako stratil pamäť bol s Triss čo ma neskutočne hecuje :D. Aj to že zabudol na cieľ svojej cesty a to nájsť svoju adoptívnu dcéru Ciri. Inak chválim obrázok ktorý si nakreslila až na tú anatómiu tela ktroá mimochodom nikdy nejde ani mne samej :D. Ale tie farby sú úžasné a páči sa mi jej tvár, tiež ten veľký nôž :D a podobne ako ty aj ja mám rada vyšinuté postavy :3.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Writer by Shadowed-Midnight .:I Love Psychos:. Stamp by YinYangLammy Music helps me create OCs... by Riona-la-crevette No Respect by MegSyv I heart Blood stamp by the-emo-detective I Love Anime Stamp by LiMT-Art Books by Sesquipedalianistic Tea Lovers Stamp by Kelsi-sama Nightwish Support Stamp by Seiorai Music Stamp by Taylorinchains Stamp - Mirai Nikki 2 by Suxinn Attack On Titan Stamp: Rivaille/Levi X Hanji by wow1076 Death Parade Stamp by StampillaDiChocolat fullmetal alchemist stamp by tigernightmare Support The Sins Stamp by SweetheartedSadist Deadman Wonderland Logo Stamp by Mathyn Toto(L) by RethseArt


» Veřejně prohlašuji, že universia, v nichž se mé příběhy odehrávají, jsem nevytvořila já. DMWL, SNK i K a všechny ostatní světy patří jejich původním aurotům a já si je pouze, řekněme, půjčuji a nedělám si na ně žádný nárok.
» Na co si však nárok dělám, jsou originální (čili mnou vytvořené) postavy. Ty jsou mým výtvorem od začátku až do konce! Také děj všech příběhů je zcela z mé hlavy, pokud není uvedeno jinak, samozřejmě, tudíž i na něj si nárok dělám. Tím pádem očekávám, že se nic z toho neobjeví bez mého svolení jinde. Děkuji!~
» Ikonky používané v některých článcích - "155 icons bases -GUMI vocaloid" by Dementedscream

TRASH FOR:
» Clarke Griffin x Lexa
» Harper McIntyre x Zoe Monroe
» Bellamy Blake x Raven Reyes
» Amélie Lacroix x Lena Oxton
» Angela Ziegler x Fareeha Amari
» Levi x Hanji Zoe
» Jack O'neill x Samantha Carter
» Sherlock Holmes x Molly Hooper
» Geralt z Rivie x Yennefer z Vengenbergu