Červenec 2015

Den 1. - 1/2 [11 dAYOC]

30. července 2015 v 18:50 | Lhářka |  Nezajímavé projekty
Tak mě tady zase máte! To jste rádi, co? Já jsem vlastně docela ráda, že jsem se k tomu dokopala, protože od zítřka budu mít na nějakou dobu pekelně málo času a kdybych to teď odložila (a že jsem původně chtěla), asi bych se k tomu ještě dlouho nedostala. Dneska tenhle úvod nehodlám nijak protahovat, protože jsem někde hrozně nastydla a není mi zrovna dvakrát kreativně. Než ale zase zapluji do peřin a mozek odložím do skleničky na nočním stolku, chtěla bych říct ještě jednu, maximálně dvě věci. Za prvé: Zjistila jsem, že OCček mám vážně, ale vážně spoustu a proto jsem se rozhodla následující článek rozdělit do dvou. Kdybych to nechala v jednom, jeho délka by nejspíš většinu lidí odstrašila. Pokud jsem totiž dobře počítala, čímž si vážně nejsem jistá, dohromady vám tu představím čtrnáct originálních postav a to mi přijde jako vážně hodně. Většina z nich je tvořena do nějakého anime, protože i když seriálů sleduji tuny, OCčka do nich mají z devadesáti procent jenom jméno a jsou to totální Mary Sue bez charakteru a minulosti a tím jsem vás zatěžovat nechtěla. Za druhé: Je dost možné, že většinu těch bodů vůbec nepochopíte, protože prostě nedávají smysl. Původně jsem chtěla psát takový ten seznam alá věk, rasu, vzhled, ale pak jsem se na to vybodla a provedla to takhle, protože když už se snažím být originální, chci být originální pořádně. Takže pokud se stane, že něco nebudete chápat, nebojte se mě na to zeptat v komentářích. A nakonec, kdyby někomu z vás nějaký fandom nic neříkal, buď googlete nebo se mě klidně ptejte, ráda vás seznámím.
Tak a tím končím (já říkala, že to nechci protahovat, co?), v celém článku najdete snad přehledný seznam mých drahých děťátek, řazený hezky abecedně. Nelekejte se, jsou to všechno děvčata (protože kluky mám jenom dva - zatím - a ti přijdou na řadu příště!).


11 Days About Your Original Characters

26. července 2015 v 20:14 | Lhářka |  Nezajímavé projekty
Jelikož vážně nemám, co bych přidávala, ale vidět tenhle blog umírat mi trhá srdíčko, rozhodla jsem se stvořit takové malé frankenteinovo monstrum, teda projekt, chtěla jsem říct projekt. Protože projekty jsou sranda, není s nimi moc práce a lidi je mají rádi. Pokud je nepíšeš ty, Lhářko. Ano.
Tenhle projekt jsem ještě nikde neviděla a dělám si pravděpodobně falešné naděje, že aspoň jednou budu originální. Vymyslela jsem ho dneska, když jsem myla nádobí, jelikož můj mozek se naprosto ukázkově nudil a musel se něčím zaměstnat. Pro jednou se z toho vyklubalo něco užitečného. Jinak tenhle projekt vznikl vlastně hlavně proto, že mám naprosto nepřekonatelnou potřebu se s vámi podělit o svá úžasná miloučká OCčka, ale o všech z nich psát povídky zkrátka nemůžu a zároveň se mi nechce psát ani takový ten obyčejný výpis. Typická Lhářka - prostě musí mít vždycky něco extra. Doufám, že myšlenka zaujme a najde se aspoň někdo, kdo to bude číst.
Ale dost už zbytečného žvanění! Vrhněme se rovnou na zadání!


Zelená!

12. července 2015 v 11:58 | Lhářka |  Digitální zločiny
Mysleli jste si, že jste se mě zbavili, co? Je mi líto, že vás musím zklamat. Stále žji, i když to tak možná nevypadá. Víte, co jsem doma, v podstatě jediná věc, kterou dělám je sledování Agraelových let's playů. Všechno ostatní totiž vyžaduje příliš mnoho mozkové aktivity. Jiným slovy, jsem líná jako veš a jenom se flákám.
A jelikož teď jaksi nemám co přidávat, ale nároveň nechci být neaktivní, nezbylo mi dnes nic jiného, než prohrábnout složky se svými výtvory a najít cokoliv, co by se dalo zveřejnit. A po necelé půlhodině hledání jsem skutečně našla něco, co tu na blogu ještě nebylo a rozhodla jsem se to zneužít. Co přesně je to? Další z mých příšerných digitálních malůvek.
Writer by Shadowed-Midnight .:I Love Psychos:. Stamp by YinYangLammy Music helps me create OCs... by Riona-la-crevette No Respect by MegSyv I heart Blood stamp by the-emo-detective I Love Anime Stamp by LiMT-Art Books by Sesquipedalianistic Tea Lovers Stamp by Kelsi-sama Nightwish Support Stamp by Seiorai Music Stamp by Taylorinchains Stamp - Mirai Nikki 2 by Suxinn Attack On Titan Stamp: Rivaille/Levi X Hanji by wow1076 Death Parade Stamp by StampillaDiChocolat fullmetal alchemist stamp by tigernightmare Support The Sins Stamp by SweetheartedSadist Deadman Wonderland Logo Stamp by Mathyn Toto(L) by RethseArt


» Veřejně prohlašuji, že universia, v nichž se mé příběhy odehrávají, jsem nevytvořila já. DMWL, SNK i K a všechny ostatní světy patří jejich původním aurotům a já si je pouze, řekněme, půjčuji a nedělám si na ně žádný nárok.
» Na co si však nárok dělám, jsou originální (čili mnou vytvořené) postavy. Ty jsou mým výtvorem od začátku až do konce! Také děj všech příběhů je zcela z mé hlavy, pokud není uvedeno jinak, samozřejmě, tudíž i na něj si nárok dělám. Tím pádem očekávám, že se nic z toho neobjeví bez mého svolení jinde. Děkuji!~
» Ikonky používané v některých článcích - "155 icons bases -GUMI vocaloid" by Dementedscream

TRASH FOR:
» Clarke Griffin x Lexa
» Harper McIntyre x Zoe Monroe
» Bellamy Blake x Raven Reyes
» Amélie Lacroix x Lena Oxton
» Angela Ziegler x Fareeha Amari
» Levi x Hanji Zoe
» Jack O'neill x Samantha Carter
» Sherlock Holmes x Molly Hooper
» Geralt z Rivie x Yennefer z Vengenbergu